Residence Alma
Preview only — see all hotel photos
See all 43 photos
Hotel op de kaart tonen
Residence Alma
Dit Residence Alma Rimini hotel met 3 sterren verstrekt snelle toegang tot het strandpaviljoen Lupi di Mare 101-102, gelegen binnen 5 minuten wandelen.
Gelegen op 3 km van de Ponte d'Augusto, dit aparthotel ligt ook op 2 km van Rimini treinstation. Het gebied bevat religieuze bezienswaardigheden zoals de Chiesa di San Giuliano Martire 4 km) en het Tempio Malatestiano 3,1 km). Bovendien ligt Parco Sandro Pertini op 9 minuten wandelafstand van Residence Alma Rimini en is het conferentiecentrum van Rimini afstand ervandaan. Gasten van dit hotel in Rimini kunnen herinneringen ophalen met hun kinderen door een bezoek te brengen aan het Reuzenrad van Rimini op 4,1 km afstand. Busstation Firenze bevindt zich op een korte afstand van deze accommodatie.
Airconditioning zijn ook inbegrepen, en een balkon en een zitruimte zijn in de kamers aanwezig voor extra gemak. Voor uw comfort vindt u er een bidet, een apart toilet en een douche.
Buon Gustaio is gelegen binnen 5 minuten wandelen van Residence Alma.
Voorzieningen
Hoofdvoorzieningen
- Wi-Fi
Faciliteiten
- WiFi
- Kluisje
- Keukengerei
- Zithoek
- Flat-screen TV
Beleid
Kaart
Locale bezienswaardigheiden
Bezienswaardigheden
- Arco di Augusto (2,9 km)
- Tempio Malatestiano (3,2 km)
- Marina Centro (2,9 km)
- Fiabilandia - pretpark (1,4 km)
- Museo Federico Fellini (3 km)
- Rimini dolphinarium (3,9 km)
- Piazza Cavour (3,5 km)
Luchthavens
- Internationale Luchthaven Federico Fellini (3,6 km)
Treinstations
- Stazione Rimini (3,3 km)
Beoordelingen
Veelgestelde vragen
- ❓Is ontbijt gratis bij Residence Alma?Ja, gasten kunnen van een ontbijt gratis genieten.
- ❓Is Wi-Fi gratis beschikbaar in Residence Alma Rimini?Ja, het biedt gratis wifi gratis aan.
- 📧Is internet beschikbaar in Residence Alma Rimini?Ja, het biedt gratis wifi in de hele woning.
- ❓Waar is Residence Alma Rimini gesitueerd?Het ligt 4,5 km van Kerk van San Giuliano Martire.
- 🚗Is parkeergelegenheid beschikbaar in Residence Alma?Ja, er is een gratis parkeergelegenheid ter plekke.